Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najświeższych informacji wpisz tutaj swój adres email

Telefon(22) 25 53 890
(22) 77 33 088
Fax(22) 77 32 736
Komórka603 741 323
 Mail biuro@pogadajmy.com.pl
Adres    Text Electronic
ul. Szlarniowa 6A
05-077 Warszawa Wesoła

Mapa Google

pictureTelefonia internetowa VoIP umożliwia znaczące obniżenie wszystkich kosztów połączeń telefonicznych a zwłaszcza międzynarodowych. Jej główne zalety to:
  • brak stałych opłat ( np. abonamentu )
  • połączenia wewnątrz sieci zawsze za darmo
  • połączenia na numery stacjonarne od 4 gr/min
  • naliczanie sekundowe
  • własny numer telefonu
  • billing online

picture


Umożliwia pozostawienie wiadomości osobie do której wykonuje się połączenie. Nagrana wiadomość zostanie dostarczona w postaci pliku załącznika poczty email.

Identyfikacja numerów - CLIP
Dzięki identyfikacji numeru widzisz kto do Ciebie dzwoni . Jeśli Ty dzwonisz do kogoś , Twój numer także się wyświetla . Jeśli chcesz pozostać anonimowy , możemy wyłączyć tą usługę .

picture

Usługa pozwala na wysyłanie i odbieranie faksów bez konieczności posiadania faksu jako urządzenia. Faks wysłany na określony numer zostanie dostarczony do adresata w postaci załącznika poczty email. Aby wysłać fax należy zalogować się do panelu użytkownika .

picture

Usługa pozwala na przekazanie rozmowy na inny numer telefonu. Jeżeli nie ma Cię w domu, możesz ustawić przekierowanie na swój numer komórkowy . Wtedy zawsze będziesz dostępny dla swoich bliskich.

pictureKlienci tradycyjnych operatorów telekomunikacyjnych , mogą skorzystać z naszych usług VoIP zachowując swój dotychczasowy numer. Wystarczy wypełnić odpowiednie formularze i przesłać je do nas . My zajmiemy się Twoją sprawą .

Zobacz opis związanej z przeniesieniem numeru procedury
Wzór wypełnionych dokumetów na przykładzie TPSA

Dokumenty do wypełnienia - przeniesienie numeru z TPSA
Dokumenty do wypełnienia - przeniesienie numeru od pozostałych operatorów
picture

Możesz zobaczyć do kogo dzwoniłeś i kto dzwonił do Ciebie . Możesz również sprawdzić koszty połączeń i przekonać się jak tanie są koszty połączeń telefonicznych w naszej sieci .